Náš team

Náš team

Profesionální team

Jumping se pro nás stal neoddělitelnou součástí našeho života. Za úspěch považujeme to, když příval pozitivních emocí, které zažíváme při lekcích Jumping, předáme i našim klientům.

Míša

JUMPING is challenge! A já vás vyzývám!!

Terka

Jumping® je jedno z nejúčinnějších kardio cvičení vůbec, kde jsou rychle vidět výsledky. Na cvičení Jumping® se mi líbí komplexnost, dynamičnost, rychlost a koordinace.

Aneta

Jumping® je pro mě spojením tance, hudby, výbušnosti, síly a zároveň elegance. Zkrátka cvičení na trampolínkách zahrnuje vše, co mám ráda.

Zuza

Jumping® mě dokonale odreaguje a zbaví stresu. Je to pro mě skvělé komplexní cvičení spojující kardio, silové a stabilizační prvky. Žádný stereotyp, ani nuda to rozhodně není. Zkrátka láska na celý život.

Ondra

Přijď si pro pozitivní energii na nadupaný Jumping s Ondrou! Čeká tě žánrově pestrý playlist, zábava a hlavně pořádná makačka s dobrým pocitem na konci každé lekce.

Tonda

Lekce plná skákání, dupání a skvělé energie. S Tondou si pořádně zamakáš, zapotíš se a odejdeš s pocitem podaného maximálního výkonu.

Kuba

Díky Jumpingu® se udržuji ve skvělé kondici a zároveň dělám něco pro své zdraví. Radost mi dělá, když mají klienti po lekci stejně úžasný pocit jako já.

Naty

Na mých lekcích nikdy nechybí pozitivní nálada, pořádný randál a ta správná motivace k tomu, abys sis zadupal a zároveň si užil zábavu.

Raduš

Přijď si pro dávku vyplavených endorfinů při energické hudbě. Na žádné z lekcí tě nemine ani posilování! Budeš odcházet s dobrým pocitem, příjemnou únavou a zároveň nově nabitou energií :)

Jíťa

Lekce plná energie s taneční hudbou, kde společně s lektorkou Jíťou vydupneš a vyhoukneš všechny své starosti a všednosti a budeš odcházet s úsměvem na tváři.