Užitečné informace

Užitečné informace

Rezervační řád

 1. DOBÍJENÍ KREDITŮ - Máš dvě možnosti. Platba v hotovosti na lekci u našich lektorek nebo bankovním převodem na účet. Zde jsou podrobnosti k platbě: Číslo účtu: 2101122604/2010, VS: je osmimístné číslo, které bylo vytvořeno při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem). Na základě VS můžeme správně přiřadit platbu k tvému účtu v rezervačním systému. V okamžiku, kdy finanční prostředky dorazí na uvedený účet, budou Vám připsány kredity. Převod mezi bankami zpravidla trvá jeden pracovní den.
 2. STORNO PODMÍNKYNejpozději 12 hodin před začátkem lekce, pak už není možné objednanou lekci stornovat. Kredit za objednanou lekci automaticky propadá.
 3. PLATNOST KREDITŮ - Při koupi 1 vstupu je platnost 14 dní. Při koupi 2-4 vstupů je platnost kreditů 3 týdny. Při koupi 5 a více vstupů je platnost 6 měsíců. Platnost kreditů se už dále neprodlužuje. Peníze za nevyčerpané kredity nevracíme.
 4. STUDENTSKÁ SLEVA - Nárok na studentskou slevu lze uplatnit pouze po předložení potvrzení o studiu u lektorky na hodině nebo po zaslání na naši emailovou adresu info@jumping-fitness-brno.cz. Studentské vstupné platí pouze do data uvedeném na potvrzení o studiu. Na další období je potřeba zaslat nové potvrzení o studiu, jinak nelze uplatnit studentské vstupné.

Rezervační systém

 1. ROZVRH HODIN - najdeš zde. Rozvrh hodin je vypsán zpravidla na 3 týdny dopředu. O vypsání nového rozvrhu upozorňujeme na našich sociálních sítích Facebook a Instagram, neb je v sezóně o lekce velký zájem.
 2. ZÁKAZNICKÁ ZÓNA -  Zde máš přehledně uvedené své rezervace, najdeš tu také svůj variabilní symbol pro dobití kreditů přes bankovní účet. Přihlášení zde.
 3. APLIKACE DO MOBILU - Chceš mít své rezervace pod kontrolou kdekoliv a kdykoliv? Stáhni si aplikaci Chytrá rezervace a objednávej/stornuj lekce ze svého chytrého mobilního telefonu nebo tabletu. Platí pro operační systém Android. Zde je odkaz ke stažení appky zdarma.
 4. HLÍDÁNÍ VOLNÉHO MÍSTA - Je lekce, na kterou chceš jít, plně obsazena? Nezoufej a nastav si hlídání volného místa. Jednoduše klikneš na kolonku "NASTAVIT HLÍDÁNÍ" a my už volné místo pohlídáme za tebe. V případě že se uvolní místo na lekci budeš informován(-a) e-mailem. Pokud je více náhradníků, vyhrává ten, kdo si volné místo objedná jako první.
 5. ONLINE VIDEA - Získej přístup k našim online videím. Stačí se zaregistrovat. Naši klienty, kteří mají vytvořený účet v rezervačním systému s ne-expirovanými kredity, mají přístup k videím zdarma. K dispozici jsou jak kompletní online Jumping lekce, tak i posilovací lekce s váhou vlastního těla bez použití pomůcek. Videa najdeš v našem online rezervačním systému. Tato sekce je poměrně v začátcích. Vznikla v době koronavirové. Pokud bude o videa zájem i nadále, máme v plánu tuto sekci rozšiřovat o další videa.

Dárkové poukazy

Přemýšlíš jak potěšit své blízké či přátele netradičním dárkem? Zakup u nás dárkový poukaz na lekce Jumpingu v libovolné hodnotě. Dárkový poukaz na naše lekce lze zakoupit přímo u našich lektorek nebo jej připravíme k vyzvednutí na recepci Rašínova 12 a nebo lze také poukaz zaslat poštou. Při zaslání poukazu poštou prosíme o uvedení dodací adresy do objednávkového formuláře a zaslání částky na účet 2101122604/2010. Do poznámky uveďte "dárkový poukaz + svoje jméno a příjmení".

Objednat poukaz

Multisport

Přijímáme MultiSport karty. Prosíme o důkladné přečtení podmínek objednání lekce. V případě dotazů volejte na tel. č. +420 730 962 781.

Rezervace první lekce

 1. Registrace do našeho online rezervačního systému zde.
 2. Při registraci nezapomeň vyplnit číslo Multisport karty
 3. Po dokončení registrace bude na váš účet připsán kredit v hodnotě 180 kč objednání první lekce. 
 4. Pokud máš už u nás účet vytvořen a máš na něm nějaké kredity, alespoň 1 kredit, tak můžeš navštěvovat lekce na tyto kredity. Vždy po lekci Ti bude kredit vrácen zpět.

Chci chodit cvičit pravidelně

 1. Je potřeba zaplatit vratnou zálohu ve výši 180 Kč. Na tuto zálohu lze objednat 1 lecki. Pokud chceš objednat více lekcí dopředu, musíš vložit další zálohu. Zálohu můžeš zaplatit hned na první lekci u lektorky nebo zasláním částky na bankovní účet 2101122604/2010, jako variabilní symbol uvedete osmimístní číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem).
 2. Kredit Vám bude vždy po lekci přičten zpět na účet pro objednání další lekce. Po navštívené lekci je kredit přičten zpět na Váš účet nejpozději do druhého dne.

Nebudu už chodit

 1. Pokud už nadále nebudete navštěvovat lekce přes Multisport kartu, bude záloha vrácena na Váš bankovní účet. Prosím o kontaktování emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781.
 2. Nedostavíte-li se na svoji objednanou lekci, záloha automaticky propadá.

Storno rezervace

Zrušení rezervace se provádí stejně jako objednání lekcí přes online rezervační systém. Objednávky i storna lekcí si provádíte sami. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pak už není možné objednanou lekci stornovat. Zároveň tak propadá vratná záloha a nelze už poté žádat o vrácení zálohy.

Zrušení lekce z naší strany

V případě, že na lekci jsou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce může být zrušena. O jejím zrušení Vás budeme informovat SMS zprávou, nejpozději do 2 hodin před začátkem lekce. Kredit se automaticky přičte zpět na účet.