Rezervační řád

Rezervační řád

Rezervační řád

  1. DOBÍJENÍ KREDITŮ - Máš dvě možnosti. Platba v hotovosti na lekci u našich lektorek nebo bankovním převodem na účet. Zde jsou podrobnosti k platbě: Číslo účtu: 2101122604/2010, VS: je osmimístné číslo, které bylo vytvořeno při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem). Na základě VS můžeme správně přiřadit platbu k tvému účtu v rezervačním systému. V okamžiku, kdy finanční prostředky dorazí na uvedený účet, budou Vám připsány kredity. Převod mezi bankami zpravidla trvá jeden pracovní den.
  2. STORNO PODMÍNKYNejpozději 12 hodin před začátkem lekce, pak už není možné objednanou lekci stornovat. Kredit za objednanou lekci automaticky propadá.
  3. PLATNOST KREDITŮPlatnost kreditu je při koupi 1 vstupu 14 dní ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Při koupi 2-4 vstupů je platnost kreditů 3 týdny ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Při koupi 5 vstupů je platnost 3 měsíce ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Při koupi 10 a více vstupů je platnost 6 měsíců ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Platnost kreditů se už dále neprodlužuje. Pouze v ojedinělém případě nuceného zavření centra a zákaz činnosti ze strany státu kvůli pandemii covid-19 lze kredit prodloužit po dobu, kdy byl nařízen zákaz činnosti. Peníze za nevyčerpané kredity nevracíme.
  4. STUDENTSKÁ SLEVA - Nárok na studentskou slevu lze uplatnit pouze po předložení potvrzení o studiu u lektorky na hodině nebo po zaslání na naši emailovou adresu info@jumping-fitness-brno.cz. Studentské vstupné platí pouze do data uvedeném na potvrzení o studiu. Na další období je potřeba zaslat nové potvrzení o studiu, jinak nelze uplatnit studentské vstupné.