Míša

Míša

Trenérka Míša

Míša: "JUMPING® is challenge! A já vás vyzývám!!"

Jmenuji se Míša a Jumpingu se věnuji od roku 2010. Nejdříve jako klient a po půl roce jako instruktor. Vždy mám variantu pro náročného jumpera, ale i pro úplného začátečníka.
Moje sportovní historie se datuje už od mých tří lech, kdy mě rodiče poprvé postavili na brusle a lyže. Vzhledem k tomu, že oba moji rodiče jsou sportovní nadšenci, tak ten pohyb mě nemynul už od tak útlého věku. Pokračovalo to na základní škole závodním plaváním a aerobicem.
V dospělosti, abych skloubila vášeň ke sportu s prací, jsem si zvolila Jumping. Navíc mě baví vést lekce a instruktor Jumpingu byla jasná volba. Není třeba se učit složité sestavy jako je tomu u aerobicu. Líbí se mi na Jumpingu jednoduchost. Každý má svůj vymezený prostor, má svoji trampolínku a tím pádem se klient může přizpůsobit aktuálním možnostem. Jsem dnes v kondici / mám plno energie = dám si pořádně do těla a dupu silově jako o život. Naopak nejsem dnes v kondici / měl jsem náročný den v práci = jen se pohupuji a nejdu tolik silově. Mé hodiny jsou zaměřeny především na spalování a na zpevnění postavy. 

JUMPING® is challenge!

A já vás vyzývám!! :)