Terka

Terka

Trenérka Terka

Jmenuji se Terka a jsem Brňačka. Narodila jsem se ve znamení Lva a jsem nezávislá, pohodová, vyrovnaná, společenská a velkorysá. Mám špatnou paměť na jména.

Ráda se směji, bavím s přáteli, tancuji, čtu, cestuji za teplem, plavu, spím, sleduji filmy a seriály, mám ráda umění, slunce, moře, teplo, třešně, slunečnice, vůni levandule, zvířata a zlatou barvu. No a jsou věci, které dělám nerada....nerada spěchám a vařím. Nicméně obdivuji lidi, co to umí. Jím všechno a ráda to chválím ostatním. A když už jsme u toho jídla, tak vám prozradím, na čem si nejvíc pochutnám. Je to kachna s červeným zelím a knedlíkem...mňam. Také mám ráda pizzu, sladké knedlíky, omáčky, žebra a vůbec všechny tady ty fit jídla. Konec konců a kdo je nemá rád, že? 

Moje motto je takové, že když nejde o zdraví, tak nejde o nic!

Sportovala jsem víceméně celý život, začala jsem klasickou gymnastikou, baletem, poté jsem se věnovala latině a standardu a skončila jsem u street dance. Nyní je mojí hlavní naplní Jumping® a posilovna, dále pravidelně plavu a baví mě zlepšovat se v power józe. Naopak mě nikdy neoslovila cyklistika nebo venkovní běh. Nenapadlo by mě běžet ani na šalinu.

Jumping® mě překvapil a nadchl tím, jak moc se může člověk za hodinu zpotit. Je to jedno z nejúčinnějších kardio cvičení vůbec, kde jsou rychle vidět výsledky. Tím, že Jumping vychází z přirozených pohybů, nedocházík opotřebení kloubů, naopak se vazy zpevňují, stejně tak horní polovina těla a ruce. Na Jumpingu se mi líbí komplexnost, dynamičnost, rychlost, koordinace. Díky tomu, že jsem lektorka, si můžu hrát s hudbou, což mě baví. Na lekci vždycky úplně vypnu a soustředím se jen na skákání a na klienty. Tu pohodu, co cítím, se snažím přenést i na klienty. Největší pochvalou pro mě je, když mi řeknou, že takhle náročnou hodinu ještě nezažili.