Jdu na první lekci

Jdu na první lekci

Rezervace první lekce

Rozhodl jsi se, že přijdeš k nám JUMPING®  zkusit? Je to jednoduché. K návštěvě první lekce tě dělí už jen 3 kroky.

  1. ZAREGISTRUJ SE - Máme online rezervační systém. Bereme Multisport karty, uveď své číslo karty při registraci. 
  2. DOBIJ SI KREDIT A OBJEDNEJ SI PRVNÍ LEKCI -  Vybírat můžeš mezi sedmi lektory. Každý má svůj styl a svoji jedinečnou lekci. Máme lekce Jumping®BASIC vhodné pro začátečníky. Není však podmínkou, že musíš jít poprvé na BASIC lekci, volba lektora a lekce je jen na tobě.
  3. PŘIJĎ A UŽIJ SI TO NAPLNO!


 

Jdu na svoji první lekci

DO LÁZNÍCH RAŠÍNOVA V CENTRU BRNA- Po příchodu do budovy si vyzvednete v přízemí na pokladně čip (bude tam košíček s nápisem pronájem sálu). Multisport karty se načítají u lektora přímo ve cvičebním sálu. Poté půjdete do prvního patra, kde jsou šatny a cvičební sál. Čip slouží jako kliček od šatní skříňky a také s ním projdete přes turniket v prvním patře. Při odchodu čip vhodíte do turniketu. Bez vhození čipu vás turniket nepustí ven. 

DO MIŠMAŠ FITNESS, GAJDOŠOVA 7, BRNO ŽIDENICE - MišMaš fitness se nachází v budově Centrum Nová osada. Na recepci fitness centra si vyzvednete klíček a zámek od šatní skříňky. Multisport karty se načítájí na recepci. Je třeba nahlásit, že jdete na Jumping.

Doporučujeme přijít o 10-15 minut dříve, aby jsi měl dostatek času na převléknutí. Lekce trvá 50-55 minut včetně posilování a strečingu na závěr. Na konci lekce se všichni zapojí do dezinfekce trampolín a použitých pomůcek.

Upozorni lektora, že jdeš poprvé na lekci. Na začátku lekce ti vysvětlí, jak správně cvičit na trampolíně.

Sebou na lekci si vezmi pevnou sportovní obuv s čistou podrážkou, sportovní oděv a dámy nezapomeňte na sportovní podprsenku, tady bude opravdu potřeba. Přibalte i ručník a dostatek tekutin. Doporučujeme minimálně hodinu před cvičením nejíst. Po cvičení si můžeš dát v šatně sprchu. 

Cvič dle svých možností, nechej se vést instruktorem, ale nepřetěžuj se, ať tě zbytečně první lekce neodradí. Hned na druhé lekci poznáš zlepšení a budeš se cítit více jako ryba ve vodě a určitě se ti vyplaví ty slibované endorfiny, když to náhodou nevyjde na první lekci.

Upozornění:
Po uhrazení vstupného za lekci účastník lekce vyjadřuje souhlas, že si je vědom svého zdravotního stavu a že cvičení se účastní na vlastní odpovědnost. Rovněž vyjadřuje souhlas, že intenzitu cvičení přizpůsobí svým schopnostem a aktuálnímu zdravotnímu stavu. Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.