Multisport

Multisport

Multisport

Přijímáme MultiSport karty. Nutno před lekcí na recepci nahlásit a zdůraznit, že jdete na Jumping a nechat načíst čtečkou vstup na MULTISPORT JUMPING, jinak vstup na Multisport kartu nebude uznán.

Rezervace první lekce

  1. Registrace do našeho online rezervačního systému zde.
  2. Při registraci nezapomeň vyplnit číslo Multisport karty
  3. Po dokončení registrace bude na váš účet připsán kredit v hodnotě 120 kč objednání první lekce. 
  4. Nutno před lekcí na recepci nahlásit a zdůraznit, že jdete na Jumping a nechat načíst vstup na MULTISPORT JUMPING, aby byl vstup správně načten k nám na Jumping. Vše ostatní řešit s lektorkou. Pokud Multisport karta nebude načtena, je povinen klient uhradit lekci na místě u lektorky.
  5. Pokud máš už u nás účet vytvořen a máš na něm nějaké kredity, alespoň 120 kreditů, tak můžeš navštěvovat lekce na tyto kredity. Vždy po lekci Ti bude kredit vrácen zpět.

Chci chodit cvičit pravidelně

  1. Je potřeba zaplatit vratnou zálohu ve výši 150 Kč. Na tuto zálohu lze objednat 1 lecki. Pokud chceš objednat více lekcí dopředu, musíš vložit další zálohu. Zálohu můžeš zaplatit hned na první lekci u lektorky nebo zasláním částky na bankovní účet 2101122604/2010, jako variabilní symbol uvedete osmimístní číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem).
  2. Kredit Vám bude vždy po lekci přičten zpět na účet pro objednání další lekce. Po navštívené lekci je kredit přičten zpět na Váš účet nejpozději do druhého dne.
  3. Nutno před každou lekcí na recepci nahlásit a zdůraznit, že jdete na Jumping a nechat načíst vstup na MULTISPORT JUMPING, aby byl vstup správně načten k nám na Jumping. Vše ostatní už pak zase řešit s lektorkou, tak jak jste byli zvyklí. Pokud Multisport karta nebude načtena, je povinen klient uhradit lekci na místě u lektorky.

Nebudu už chodit

  1. Pokud už nadále nebudete navštěvovat lekce přes Multisport kartu, bude záloha vrácena na Váš bankovní účet. Prosím o kontaktování emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781.
  2. Nedostavíte-li se na svoji objednanou lekci, záloha automaticky propadá.

Storno rezervace

Zrušení rezervace se provádí stejně jako objednání lekcí přes online rezervační systém. Objednávky i storna lekcí si provádíte sami. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pak už není možné objednanou lekci stornovat. Zároveň tak propadá vratná záloha a nelze už poté žádat o vrácení zálohy.

Zrušení lekce z naší strany

V případě, že na lekci jsou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce může být zrušena. O jejím zrušení Vás budeme informovat SMS zprávou, nejpozději do 2 hodin před začátkem lekce. Kredit se automaticky přičte zpět na účet.