Janča

Janča

Trenérka Janča

Jmenuji se Janča a jsem narozena ve znamení Vodnáře. Nedokážu žít bez svobody a mám široký okruh nejrůznějších, často velmi „neobvyklých“ zájmů.

A jedním z nich je právě Jumping® :) .Sportovně založená jsem již od malička. V začátcích jsem se věnovala tanci a taky karate (to chtěl hlavně můj táta :-)). Na škole jsem byla součástí týmu basketbalistek, házenkářek a také volejbalistek. V rámci reprezentace školy jsem se ještě věnovala atletice (běh, štafeta a skok do dálky). 

Ze všech aktuálních sálových lekcí z pozice klienta mě nejvíc bavil Step aerobik a Jumping a vzhledem k mé lásce k pohybu, hudbě a dynamičnosti byl Jumping® mojí jasnou volbou. Sport jako takový není pro mě "fulltime" job. Pracuji v bankovnictví cca 10 let na různých pozicích a právě Jumpingem se dokáži po práci kvalitně odreagovat. K Jumpingu jsem si rozšířila svoji kvalifikaci ještě o licenci instruktora Bodystylingu.

A proč jsem si právě zvolila Jumping®?Zkrátka mi Jumping® přirostl k srdci Při tomto cvičení se dokáži odreagovat tak, že zapomenu na každodenní starosti, vyčistím si hlavu, dobiji baterky, ale hlavně se udržuji ve skvělé kondici, plus dělám něco pro své zdraví. A z pozice lektorky mi dělá největší radost to, když mají klienti po lekci minimálně stejně skvělý pocit jako mám já....