Pozvánka na pekelný a vánoční Jumping speciál

Milí Jumpeři,
jako každý rok i letos máme pro vás na prosinec připravené speciální Jumping lekce. Můžete se těšit rovnou na 2 speciály. Vychází to na 2. a 3. adventní neděli. 
V čem budou tyto lekce speciální. Cvičit se bude 2 hodiny se dvěma lektory a ještě navíc budeme pro tebe mít drobný dáreček. 

Pojďme si ty speciály představit:

----> 4.12. neděle 10-12h NA RAŠÍNOVÉ - PEKELNÝ JUMPING s lektorkou Viol a Zuzou. Lektorky alias pekelnice se budou snažit, aby jste vypotili všechny své hříchy za letošní rok a pro všechny bude připravena nadílka, slevový poukaz ve výši 20% od české firmy Mioora vyrábějící bambusové kvalitní spodní prádlo pro pány i dámy. A na lekci proběhne výzva o naše Jumping tílko a dárkové poukazy k nám na lekci zdarma.

-----> 11.12. neděle 17-19h NA MIŠMAŠI - VÁNOČNÍ JUMPING PÁRTY s lektorkou Terkou O. a Jančou. Odskoč si od předvánočního shonu k nám na trampolínku a nalaď se na tu správnou předvánoční atmosféru. Na lekci si dupneš na nějakou tu vánoční písničku a na závěr tě čeká důkladné protažení. Pro všechny bude připraven slevový poukaz ve výši 20% od české firmy Mioora vyrábějící bambusové kvalitní spodní prádlo pro pány i dámy. Těšit se můžeš na tombolu. Losovat budeme o poukázky na skvělou zmrzlinu od Božský kopeček, poukázky na kávu od KofiKofi, dárkové poukazy k nám na lekci, dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč do květinářství Mr. Bloom v Králově Poli a ještě máme další ceny v jednání. 

Jestli jste dočetli až sem, tak vás určitě bude zajímat cena a jak si rezervovat místo.

Cena jednoho speciálu je 330 Kč.

Rezervace místa je platná až po uhrazení částky na bankovní účet 2101122604/2010.

Do poznámky při platbě uveď své jméno a příjemní a o jaký speciál máš zájem.

Nelze uplatnit Multisport kartu. 

V případě dalších dotazů pište info@jumping-fitness-brno.cz, volejte 730962781. 

Budeme se na vás moc těšit!! 

Za celý tým Jumping Fitness Brno 
zdraví Bára Stejskalová