ActivePass

ActivePass


 

ActivePass

Přijímáme ActivePass karty a to pouze přes mobilní aplikací ActivePass. Na lekci se musí klient předem objednat přes náš online rezrvační systém.  
 

PODMÍNKY REZERVACE PRO NOVÉHO KLIENTA:

– Prosíme nového ActivePass klienta o registraci do našeho online rezervačního systému zde. Přímo na lekci u lektorky je nutné přes mobilní aplikaci Activepass vyhledat naši provozovnu a poté můžeme potvrdit Váš vstup. Toto potvrzení vstupu přes mobilní aplikaci je nutné provést až na místě, kdy GPS lokátor zaznamená polohu, aby bylo možné z naší strany potvrdit vstup na danou provozovnu.  

 Po dokončení registrace bude na váš účet připsán kredit v hodnotě 120. Můžete ho využít k objednání první lekce do 14 dní od dokončení registrace. Dopředu nám nic platit nemusíte.

– Pokud máš už u náš účet vytvořen a máš na něm nějaké kredity, alespoň 120 kreditů, tak můžeš navštěvovat lekce na tyto kredity.  Vždy po lekci Vám bude kredit vrácen zpět.

– Aktuální rozvrh lekcí zde.

CHCI CHODIT CVIČIT PRAVIDELNĚ:

– Pokud se rozhodnete naše lekce navštěvovat pravidelně, prosíme o zaplacení vratné zálohy ve výši 150 Kč (= 120 kreditů v rezervačním systému). Zálohu můžete zaplatit hned na první lekci u lektorky nebo zasláním částky na bankovní účet 2101122604/2010, jako variabilní symbol uvedete pětimístné číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned za jménem).

– Kredit Vám bude vždy po lekci přičten zpět na účet pro objednání další lekce. Po navštívené lekci je kredit přičten zpět na Váš účet nejpozději do druhého.

NEBUDU UŽ CHODIT CVIČIT:

– Pokud už nadále nebudete navštěvovat lekce přes ActivePass, bude záloha vrácena na Váš bankovní účet. Prosím o kontaktování emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781.

– Nedostavíte-li se na svoji objednanou lekci, záloha automaticky propadá.

 

STORNO REZERVACE

Zrušení rezervace se provádí stejně jako objednání lekcí přes online rezervační systém. Objednávky i storna lekcí si provádíte sami. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pokud je to méně než tato stanovené doba, bude vám hodina účtována tj. zrušením vložené zálohy.

ZRUŠENÍ LEKCE Z NAŠÍ STRANY

V případě, že na lekci jsou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce může být zrušena. O jejím zrušení Vás budeme informovat SMS zprávou, nejpozději do 2 hodin před začátkem lekce.