Gabča

Gabča

Trenérka Gabča

Jmenuji se Gabča a pocházím z jižní Moravy, přesněji z oblasti Slovácka proslulé folklorními tradicemi, vinicemi a specifickým nářečím a našú slivovicú.

Do Brna jsem se přestěhovala před čtyřmi lety po maturitě za účelem studia na vysoké škole. Jsem velmi energická, upovídaná, přátelská, empatická a mám ráda děti - možná i proto jsem si jako obor mého studia zvolila Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Mezi mé další vášně patří jistojistě cestování a sport. Od mých pěti let jsem závodně hrála házenou, 8 let jsem cvičila aerobic. Navíc jsem vždy ráda jezdila v zimě na lyžích a v létě to byly kolečkové brusle, které jsem obouvala jako první, když jsem měla jen trošku volného času. Když jsem s házenou v šestnácti letech skončila, velmi mi chybělo něco, co bych mohla dělat pravidelně.
V tu dobu jsem také přibrala nějaké kila navíc. Naštěstí jsem objevila vášeň ve cvičení, běhu, zdravém životním stylu a různých fitness lekcích. Díky tomu všemu se mi podařilo dokonce shodit 15 kilo. Při zkoušení různých lekcí, které by mi vyhovovaly a sportů, které by mě bavily, jsem objevila fitness program Jumping® . Po 3 letech aktivního skákání na trampolíně a půl roce studia v zahraničí, které mi pomohlo dodat odvahy, jsem se rozhodla udělat si instruktorský kurz, díky kterému teď můžu stát před vámi a předávat vám pozitivní energii a radost ze sportu.