Rozvrh a ceník

REZERVAČNÍ SYSTÉM:

ROZVRH HODIN Najdeš zde. Rozvrh hodin je vypsán zpravidla na 3 týdny dopředu. O vypsání nového rozvrhu upozorňujeme na našich sociálních sítích Facebook a Instagram, neb je v sezóně o lekce velký zájem.
 
ZÁKAZNICKÁ ZÓNA –  Zde máš přehledně uvedené své rezervace, najdeš tu také svůj variabilní symbol pro dobití kreditů přes bankovní účet. Přihlášení zde.
 
APLIKACE DO MOBILU – Chceš mít své rezervace pod kontrolou kdekoliv a kdykoliv? Stáhni si aplikaci Chytrá rezervace a objednávej/stornuj lekce ze svého chytrého mobilního telefonu nebo tabletu. Platí pro operační systém Android. Zde je odkaz ke stažení appky zdarma.
HLÍDÁNÍ VOLNÉHO MÍSTA – Je lekce, na kterou chceš jít, plně obsazena? Nezoufej a nastav si hlídání volného místa. Jednoduše klikneš na kolonku “NASTAVIT HLÍDÁNÍ” a my už volné místo pohlídáme za tebe. V případě že se uvolní místo na lekci budeš informován(-a) e-mailem. Pokud je více náhradníků, vyhrává ten, kdo si volné místo objedná jako první.
 
ONLINE VIDEA – Získej přístup k našim online videím. Stačí se zaregistrovat. Naši klienty, kteří mají vytvořený účet v rezervačním systému s ne-expirovanými kredity, mají přístup k videím zdarma. K dispozici jsou jak kompletní online Jumping lekce, tak i posilovací lekce s váhou vlastního těla bez použití pomůcek. Videa najdeš v našem online rezervačním systému. Tato sekce je poměrně v začátcích. Vznikla v době koronavirové. Pokud bude o videa zájem i nadále, máme v plánu tuto sekci rozšiřovat o další videa.

JDU NA SVOJI PRVNÍ LEKCI:

Chceš zkusit fitness program JUMPING®?
Je to jednoduché. K návštěvě první lekce tě dělí už jen 3 kroky.

1. ZAREGISTRUJ SE

* Máme online rezervační systém. Bereme Multisport karty, uveď své číslo karty při registraci. Více info pro Multisport klienty zde.

​     
* U nás se nic dopředu neplatí​, platíš až přijdeš na lekci. Vybírat můžeš mezi šesti lektory. Každý má svůj styl a svoji jedinečnou lekci. Máme lekce Jumping®​BASIC vhodné pro začátečníky. Není však podmínkou, že musíš jít poprvé na BASIC lekci, volba lektora a lekce je jen na tobě​.
3. PŘIJĎ A UŽIJ SI TO NAPLNO

MULTISPORT KARTA:

Přijímáme multisport karty na našich skupinových lekcích. Více informací k podmínkám objednání lekce zde.

stribrna-karta

CENÍK:

DOSPĚLÝ
STUDENT
1 vstup 140 Kč 1 vstup 120 Kč
5 vstupů 650 Kč (1 vstup = 130 Kč) 5 vstupů 550 Kč (1 vstup = 110 Kč)
10 vstupů 1200 Kč (1 vstup = 120 Kč) 10 vstupů 1000 Kč (1 vstup = 100 Kč)

– 1 vstup v rezervačním systému = 120 kreditů                               

– 5 vstupů v rezervačním systému = 600 kreditů                             

10 vstupů v rezervačním systému = 1200 kreditů

Rezervační řád:​

DOBÍJENÍ KREDITŮ – Máš dvě možnosti. Platba v hotovosti na lekci u našich lektorek nebo bankovním převodem na účet.
Zde jsou podrobnosti k platbě: číslo účtu: 2101122604/2010, VS: je osmimístné číslo, které bylo vytvořeno při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem). Na základě VS můžeme​ správně přiřadit platbu k tvému účtu v rezervačním systému. V okamžiku, kdy finanční prostředky dorazí na uvedený účet, budou Vám připsány kredity. Převod mezi bankami zpravidla trvá jeden pracovní den.
STORNO PODMÍNKY – Nejpozději 12 hodin před začátkem lekce, pak už není možné objednanou lekci stornovat. Kredit za objednanou lekci automaticky propadá.
 
PLATNOST KREDITŮ – Při koupi 1 vstupu je platnost 14 dní. Při koupi 2-4 vstupů je platnost kreditů 3 týdny. Při koupi 5 vstupů je platnost 3 měsíce. Při koupi 10 a více vstupů je je platnost 6 měsíců. Platnost kreditů se už dále neprodlužuje. Peníze za nevyčerpané kredity nevracíme.
 
STUDENTSKÁ SLEVA – Nárok na studentskou slevu lze uplatnit pouze po předložení potvrzení o studiu u lektorky na hodině nebo po zaslání na naši emailovou adresu info@jumping-fitness-brno.cz. Studentské vstupné platí pouze do data uvedeném na potvrzení o studiu. Na další období je potřeba zaslat nové potvrzení o studiu, jinak nelze uplatnit studentské vstupné.

Dárkový poukaz:

Přemýšlíš jak potěšit své blízké či přátele netradičním dárkem?
Zakup u nás dárkový poukaz na lekce Jumpingu v libovolné hodnotě.
Dárkový poukaz na naše lekce lze zakoupit přímo u našich lektorek nebo jej připravíme k vyzvednutí na recepci Rašínova 12 a nebo lze také poukaz zaslat poštou. Při zaslání poukazu poštou prosíme o uvedení dodací adresy do objednávkového formuláře a zaslání částky na účet 2101122604/2010. Do poznámky uveďte “dárkový poukaz + svoje jméno a příjmení”.
img_20161104_145139

JDU NA SVOJI PRVNÍ LEKCI:

Doporučujeme přijít o 10-15 minut dříve​​, aby jsi měl dostatek času na převléknutí. 
Lekce trvá 50-55 minut včetně posilování a strečingu na závěr. Na konci lekce se všichni zapojí do dezinfekce trampolín a použitých pomůcek. 
​Upozorni lektora, že jdeš poprvé na lekci. Na začátku lekce ti vysvětlí, jak správně cvičit na trampolíně.
​Sebou na lekci si vezmi pevnou sportovní obuv s čistou podrážkou, sportovní oděv a dámy nezapomeňte na sportovní podprsenku, tady bude opravdu potřeba. Přibalte i ručník a dostatek tekutin (nápoj můžete zakoupit na recepci, ideálně vodu nebo nějaké spalovače).
Doporučujeme minimálně hodinu před cvičením nejíst. Po cvičení si můžeš dát v šatně sprchu (na recepci je k zakoupení ručník i šampon).
Cvič dle svých možností, nechej se vést instruktorem, ale nepřetěžuj se, ať tě zbytečně první lekce neodradí. Hned na druhé lekci poznáš zlepšení a budeš se cítit více jako ryba ve vodě a určitě se ti vyplaví ty slibované endorfiny, když to náhodou nevyjde na první lekci.

Upozornění: Po uhrazení vstupného za lekci účastník lekce vyjadřuje souhlas, že si je vědom svého zdravotního stavu a že cvičení se účastní na vlastní odpovědnost. Rovněž vyjadřuje souhlas, že intenzitu cvičení přizpůsobí svým schopnostem a aktuálnímu zdravotnímu stavu. Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.

Provozní řád:

K přečtení zde.

Provozovatel:
 Ing. Barbora Stejskalová, Lesní 2588/20, Blansko 67801                                                       IČO: 05630487

Naši milí jumpeři 😊!

Pravděpodobně se už do konce letošního roku na lekcích nesetkáme, ačkoliv bychom si to moc přáli.

Rádi bychom Vám alespoň touto cestou poděkovali za přízeň v náročném roce 2020 a zároveň popřáli krásné prožití vánočních svátků. Doufejme, že nám nový rok přinese hlavně zdraví a návrat k normálnímu životu, a to nejen ve sportu. Opatrujte se, a pojďme společně věřit v co nejdřívější utužování zdraví i ducha na naší milované srdcovce jménem Jumping.

Těšíme se na viděnou v roce 2021💪😎.