Úvod

Co je to Jumping®?

Jde o nový atraktivní způsob cvičení, kdy se pojí taneční rytmus se skoky na patentované trampolínce s nosností do 120 kg. Toto komplexní cvičení, které posiluje tělo i mysl je určeno všem věkovým kategoriím – ženám, mužům i dětem. Program Jumping zahrnuje kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamický sprint, balancování, silové prvky a strečink.

náš tým

Lekce v Jumping Fitness Brno vedou pouze řádně proškolení Jumping®  instruktoři od firmy JSTB International s.r.o. Pro klienty jsou zajištěny nejnovější modely originálních vysoce kvalitních Jumping®PROFI trampolín označení J6H130. Trampolínka o průměru 122 cm vymezuje prostor pro cvičení, kde je klient naprosto sám. Na rozdíl od aerobicu nebo jiných cvičení podobného typu, kde v případě, že klient nestíhá tempo či měnit kroky hrozí, že ho celý dav nadšených cvičenců doslova smete.

V průběhu cvičení jsou zaktivovány hluboké zádové svaly, břišní svaly i svaly pánevního dna. Aktivace svalů hlubokého stabilizačního systému páteře a břišních svalů vede ke správnému držení těla. Během cvičení se zpevňují svaly pánevního dna, které jsou ochablé především u žen po porodu. Značná část lekce je věnována balancování, které je na pružném výpletu trampolínky namáhavější než na pevné zemi.

Při cvičení je dokonale protaženo celé tělo. Synchronizací cviků při cvičení dojde k zapojení více než 400 svalů v těle a nedochází k jednostrannému zatížení. Díky dlouholetým zkušenostem, předaným proškoleným instruktorům, je program sestaven tak, aby si na své přišel opravdu každý.

Preferujeme, aby klienti při našich lekcích Jumping® cítili ideální fyzickou zátěž pro své tělo, tím uvolnili tok svých myšlenek a po cvičení se cítili příjemně na těle i duši.

Zkus Jumping®, každý si přece rád poskočí!