ONLINE JUMPING LEKCE

Hezký den,

snažíme se reagovat na nastalou složitou situaci a natočili jsme pro vás několik videí se cvičením. Videa jsou pro naše klienty/klientky přístupné neomezeně a zdarma v rezervačním systému. Pokud by jste měli zájem o více videí, rádi nabídku rozšíříme. Po přihlášení do rezervačního systému je v zákaznické zóně nově sekce VIDEA. Určitě to nepřehlédnete :)

https://jfbrno.chytra-rezervace.cz/klient/v03/video/

Ve videích nyní najdete kompletní Jumping lekci s naší lektorkou Anet s posilováním i protažením. A v brzké době přidáme Jumping lekci s Jančou a Terkou. Dále jsou tam zpřístupněna workout videa pro ty, co doma nemají možnost mít trampolínu. Tyto workout videa jsou záměrně krátká, aby jste si je mohli zacvičit kdykoliv během dne, případně si z nich můžete sestavit i delší lekci.

Nezapomeňme, že skvělým nástrojem ke zlepšení nálady je i pohyb a budeme rádi, když vám naše amatérská podomácku natočená videa udělají radost a že si s námi někdy zacvičíte. Určitě se dostaví ten známý pocit vyplavených endorfinů, serotoninu a dopamimu. Ať tuto nelehkou dobu přežijeme i nadále s pozitivní a optimistickou náladou a brzy se zase budeme potkávat na našich lekcích.

Za tým lektorek JFB
majitelka Bára Stejskalová