MultiSport

logo-MultiSport-A-rgb

Přijímáme MultiSport kartičky. Prosíme o důkladné přečtení podmínek objednání lekce. V případě dotazů volejte na tel. č. +420 730 962 781.

PODMÍNKY REZERVACE NOVÝ KLIENT:

– Prosíme nového Multisport klienta o registraci do našeho online rezervačního systému zde.

– Při registraci vyplňte číslo Multisport karty

Po dokončení registrace bude na váš účet připsán kredit v hodnotě 120. Můžete ho využít k objednání první lekce do 60 dní od dokončení registrace. Dopředu nám nic platit nemusíte.

– Aktuální rozvrh lekcí zde.

– Pokud se rozhodnete naše lekce navštěvovat pravidelně, prosíme o zaplacení vratné zálohy ve výši 150 Kč (= 120 kreditů v rezervačním systému). Zálohu můžete zaplatit hned na první lekci u lektorky nebo zasláním částky na bankovní účet 2101122604/2010, jako variabilní symbol uvedete pětimístné číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned za jménem).

Kredit Vám bude vždy po lekci přičten zpět na účet pro  objednání další lekce. Po navštívené lekci je kredit přičten zpět na Váš účet nejpozději do druhého.

– Pokud už nadále nebudete navštěvovat lekce přes Multisport kartu, bude záloha vrácena na Váš bankovní účet. Prosím o kontaktování emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781.

– Nedostavíte-li se na svoji objednanou lekci, záloha automaticky propadá.

STORNO REZERVACE

Zrušení rezervace se provádí stejně jako objendání lekcí přes online rezervační systém. Objednávky i storna lekcí si provádíte sami. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pokud je to méně než tato stanovené doba, bude vám hodina účtována tj. zrušením vložené zálohy.

ZRUŠENÍ LEKCE Z NAŠÍ STRANY

V případě, že na lekci jsou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce může být zrušena. O jejím zrušení Vás budeme informovat SMS zprávou, nejpozději do 2 hodin před začátkem lekce.

stribrna-karta

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Tým Jumping Fitness Brno