MultiSport

logo-MultiSport-A-rgb

Přijímáme MultiSport kartičky. Prosíme o důkladné přečtení podmínek objednání lekce. V případě dotazů volejte na tel. č. +420 730 962 781.

PODMÍNKY REZERVACE:

Rezervaci místa je nutné udělat po provedené registraci přes náš online rezervační systém na www.jumping-fittness-brno.cz . Vzhledem k omezené kapacitě účastníků na lekci, není bez této rezervace zaručeno místo na cvičení. Při registraci je nutné vyplnit pole MULTISPORT KARTA, kde uvedete číslo své kartičky.

Registrace nového klienta zde.

Aktuální rozvrh lekcí zde.

Rezervaci místa pro první lekci můžete u nás udělat bez složení vratné zálohy ve výši 150 CZK (=jedna lekce).  Ale při první návštěvě naší lekce je nutno tuto zálohu (150 CZK) složit u lektora lekce. V případě, že si chcete předem rezervovat více lekcí, je nutné tuto zálohu uhradit více krát (např. rezervace pro 3 lekce = 3 x 150 Kč). Po každé zúčastněné lekci bude připsán kredit 120 zpět na Váš účet. Pro možnost rezervace další lekce.

Vrácení zálohy: Pokud nebude chtít nadále navštěvovat naše lekce, přihlásíte se o svoji zálohu emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781 a záloha Vám bude vyplacena zpět na Váš bankovní účet.

Nedostavíte-li se na lekci, záloha vám bude odečtena. Při další návštěvě je nutno tuto zálohu opět doplnit, v případě, že máte složenou zálohu jen na jednu lekci.

ZRUŠENÍ REZERVACE

Zrušení rezervace je možné přes online rezervační systém, pod Vaším přihlášením. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pokud je to méně než tato stanovené doba, bude vám hodina účtována tj. zrušením vložené zálohy. Při další návštěvě, je nutné tuto zálohu obnovit.

ZRUŠENÍ LEKCE Z NAŠÍ STRANY

V případě, že na lekci jsou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce může být zrušena. O jejím zrušení Vás budeme informovat SMS zprávou, nejpozději do 2 hodin před začátkem lekce.

stribrna-karta

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Tým Jumping Fitness Brno