MultisportPODMÍNKY REZERVACE PRO NOVÉHO KLIENTA:

– Prosíme nového Multisport klienta o registraci do našeho online rezervačního systému zde.

– Při registraci vyplňte číslo Multisport karty 

 Po dokončení registrace je nutné zaslat vratnou zálohu ve vyší 180 Kč pro připsání kreditů na účet 2101122604/2010, VS - uvedeš osmimístné číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem). Poté lze objednat lekci.  

- NAČTENÍ MULTISPORT KARTY V LÁZNÍCH RAŠÍNOVA - Po příchodu do budovy v přízemí v pravo je pokladna, zde si vyzvednete čip od šatní skříňky a Multisport karta se načítá ve cvičebním sálu u lektora. Poté půjdete do prvního patra, kde jsou šatny a vstup do cvičícího sálu.  

- NAČTENÍ MULTISPORT KARTY V MIŠMAŠ FITNESS - Karta se načítá na recepci fitness centra, která se nachází hned u vstupu. Zde si také vyzvednete klíček se zámkem od šatní skříňky.

– Pokud máš už u náš účet vytvořen a máš na něm nějaké kredity, alespoň 1 kredit, tak můžeš navštěvovat lekce na tyto kredity.  Vždy po lekci Vám bude kredit vrácen zpět.

– Aktuální rozvrh lekcí zde.

Užitečné informace:

– Na vratnou zálohu ve výši 180 Kč lze objednat 1 lecki. Pokud chceš objednat více lekcí dopředu, musíš vložit další zálohu. Zálohu lze zaplatit zasláním částky na bankovní účet 2101122604/2010, jako variabilní symbol uvedete osmimístné číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem).

– Kredit Vám bude vždy po lekci přičten zpět na účet pro  objednání další lekce. Po navštívené lekci je kredit přičten zpět na Váš účet nejpozději do druhého.
 

NEBUDU UŽ CHODIT CVIČIT:

– Pokud už nadále nebudete navštěvovat lekce přes Multisport kartu, bude záloha vrácena na Váš bankovní účet. Prosím o kontaktování emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781.

– Nedostavíte-li se na svoji objednanou lekci, záloha automaticky propadá.


STORNO REZERVACE

Zrušení rezervace se provádí stejně jako objednání lekcí přes online rezervační systém. Objednávky i storna lekcí si provádíte sami. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pokud je to méně než tato stanovené doba, bude vám hodina účtována tj. zrušením vložené zálohy.

ZRUŠENÍ LEKCE Z NAŠÍ STRANY

V případě, že na lekci jsou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce může být zrušena. O jejím zrušení Vás budeme informovat SMS zprávou, nejpozději do 2 hodin před začátkem lekce.