Multisport

REZERVACE PRVNÍ LEKCE:

– Prosíme nového Multisport klienta o registraci do našeho online rezervačního systému zde.

– Při registraci vyplňte číslo Multisport karty 

 Po dokončení registrace je nutné zaslat vratnou zálohu ve vyší 170 Kč pro připsání kreditů na účet 2101122604/2010, VS - uvedeš osmimístné číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem). Poté lze objednat lekci. Pokud chceš objednat více lekcí dopředu, je potřeba vložit zálohu na další vstup. 

Nutno před každou lekcí na recepci nahlásit a zdůraznit, že jdete na Jumping a nechat načíst vstup na MULTISPORT JUMPING, aby byl vstup správně načten k nám na Jumping. Vše ostatní už pak řešit s lektorkou. Ještě ten den po lekci, nejpozději do půlnoci, bude opět kredit přičten zpět k účtu pro objednání další lekce.

– Aktuální rozvrh lekcí zde.

Přechod na Multisport z již vytvořeného účtu
Pokud máš už u nás účet vytvořen a máš na něm nějaké kredity, alespoň 1 kredit, tak můžeš navštěvovat lekce na tyto kredity s neomezenou platností. Vždy po lekci Ti bude kredit vrácen zpět. Jamile přestane Multiposrt karta platit, na kredit opět poběží platnost. 

NEBUDU UŽ CHODIT CVIČIT:

– Pokud už nadále nebudete navštěvovat lekce přes Multisport kartu, bude záloha vrácena na Váš bankovní účet. Prosím o kontaktování emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781.

– Nedostavíte-li se na svoji objednanou lekci, záloha automaticky propadá.

STORNO REZERVACE

Zrušení rezervace se provádí stejně jako objednání lekcí přes online rezervační systém. Objednávky i storna lekcí si provádíte sami. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pokud je to méně než tato stanovené doba, bude vám hodina účtována tj. zrušením vložené zálohy.

ZRUŠENÍ LEKCE Z NAŠÍ STRANY

V případě, že na lekci jsou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce může být zrušena. O jejím zrušení Vás budeme informovat SMS zprávou, nejpozději do 2 hodin před začátkem lekce.