Jumping IDJF Speciál

IDJF_b

Miluješ Jumping tak jako my? Tak přijď s námi oslavit už druhý Mezinárodní den Jumpingu a to 9.6.2019 na speciální Jumping lekci.

V čem bude tato lekce speciální?
– vystoupení našich lektorek v RETRO OBLEČKU
– 90 minut nadupané Jumping hudby
– tombola
– Mary Kay – ukázka denního líčení, možnost si osobně vyzkoušet i další kosmetické produkty značky Mary Kay. (Prostor pro ukázku denního líčení bude před lekcí, kdo má zájem, ať přijde dříve aspoň 30 minut před lekcí).
– nezávislá výživová poradkyně Markéta Rozinková (www.marketarozinkova.cz) – měření na kondičním orgánovém scenneru (K.O.S.) za akční cenu 300 Kč/os  (měření proběhne před lekcí, přihlášeným klientům přijde email s časy,kde se mohou nahlásit na měření).

– dárek pro toho, kdo přijde ve vyladěném RETRO OBLEČKU a nenechá v tom naše lektorky samotné.

Hlásit se můžeš už teď v našem rezervačním systému za pouhých 120 kreditů :)

Nemáš u nás založený účet a na něm kredity? Klikni na odkaz a registruj se – https://jfbrno.chytra-rezervace.cz/klient-registrace/?ref=klient_login_form&email=

Nebo pro více informací volej na tel. 730 962 781 a vše ti poradíme.

Celý tým lektorek JFB se už teď na vás moc těší!

 

PŘEDSTAVENÍ VÝŽIVOVÉ PORADKYNĚ A MĚŘENÍ K.O.S.

Mgr. Ing. Markéta Rozinková je manželka, maminka a nezávislá výživová poradkyně s VŠ v oboru výživového poradenství, kvality, hygieny a technologie výroby potravin. Soukromou praxi v oboru poradenství vede od roku 2014. Nebyla, není a nikdy nebude prodejcem výživových doplňků a náhražek stravy.

V rámci této výjimečné lekce Jumpingu za námi přijede a nabídne nám změření na přístroji zvaném Kondiční orgánový skener.
Kondiční orgánový skener (K.O.S.) je moderní inovativní přístroj, který spojuje medicínu, bioinformatiku, elektroinženýrství i další vědecké obory.

K.O.S. je založen na kvantové medicíně a počítačové analýze slabého buněčného magnetického pole, které je měřeno pomocí vysoce účinného zařízení. Kondiční orgánový skener může detekovat aktuální zdravotní stav, odhalit hlavní zdravotní problém anebo pouze upozornit na abnormality, které by se později mohly vyvinout třeba v některé z onemocnění.

Podle výsledků skenování K.O.S. je možno navrhnout i optimální doporučení pro terapii nebo zlepšení stavu a tedy i naměřených hodnot. Proto jsem Vám z výsledků schopna poradit, jaké potraviny a suroviny pro Vás jsou vhodné a čemu byste se měli vyhýbat. Strava tvoří až 80 % celkového zdravotního stavu.

Přístroj je neinvazivní, rychlý a vhodný pro širokou veřejnost. Vlastní skenování trvá asi 2 minuty, rozbor výsledků cca 10-15 minut a komplexní hodnocení vám bude odesláno e-mailem!

Přístroj zjistí stav následujících orgánů a tkání:
• stav kardiovaskulárního a cerebrovaskulárního systému (srdce a cév, prokrvení mozku)
• stav zažívacího traktu
• stav pohybového aparátu
• stav jednotlivých orgánů v těle (jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, kůže,…)
• imunitní systém
• gynekologie, menstruační cyklus
• revmatické choroby, minerální hustota kostí
• toxické zatížení, těžké kovy a alergeny
• překyselení organismu
• cholesterol, tlak, krevní cukr
• nedostatek vitamínů, stopových prvků, aminokyselin
• obezita, přehled složení těla (svaly, voda, tuky)

Pouze na této akcí měření za akční cenu 300 Kč.

Více o výživové poradkyni, její nabídce a cenách služeb naleznete na stránkách www.marketarozinkova.cz

Zájemcům bude zaslán emailem rozpisů časů, kde se mohou nahlásit na měření před lekcí.
Více o výživové poradkyni, její nabídce a cenách služeb naleznete na stránkách www.marketarozinkova.cz